Сервісний центр кліматичної техніки у Києві та області

Знижки до 20%
на підготовку кондиціонера
до сезону
підготуй кондиціонер
чистка від 499 грн
мийка від 799 грн
Монтаж кондиціонера від 2500 грн
При замовленні кондиціонера у нас

Гарантія

 
Наш сервісний центр, крім ремонту кліматичного обладнання, продає його, здійснює монтаж і технічне обслуговування, надає послуги з монтажу та обслуговування кондиціонерів, придбаних у сторонніх продавців.

Як правило, в гарантійному талоні на побутову спліт-систему є пункт, в якому вказується, хто виконував роботи «монтаж-введення в експлуатацію-коригування». Ці поля повинні бути заповнені і підписані печаткою, інакше ви можете втратити гарантію на саме обладнання. З огляду на вищесказане, рекомендуємо уникати випадкових монтажників, щоб не втратити гарантію на сам кондиціонер. Наша компанія вже не один рік успішно реалізує проекти по установці HVAC-обладнання побутової серії, а час показав, що в професіоналізмі наших майстрів немає сумнівів. Ми даємо гарантійні зобов’язання на виконані нами роботи – до 36 * місяців.

Додатково:

Якщо ви замовляєте у нас установку вашої спліт-системи, поки ми підписуємо договір на обслуговування вашого обладнання, за зниженою ціною, на рік, то гарантія на установку вашого кондиціонера прослужить ще 12 місяців. І тому гарантійні зобов’язання з нашого боку на установку вашого обладнання можна отримати до п’яти років. Але це не все. Через деякий час ви хотіли змінити модель кондиціонера на зовсім іншу. Наші фахівці демонтують стару модель і змонтують нову на старій доріжці кондиціонера! Це значно зменшить ваші витрати. (Такий варіант можливий при повній відповідності фреону і електричних комунікацій однієї моделі іншій)

Гарантія на кондиціонер є недійсною в наступних випадках:

 1. неправильна робота кондиціонера;
 2. відсутність профілактичного обслуговування кондиціонера не менше 1 разу на рік;
 3. недотримання інструкцій, наведених в інструкції користувача;
 4. попадання сторонніх предметів, бруду, рідин або агресивних речовин всередину кондиціонера;
 5. включення в мережу з невідповідною напругою;
 6. при наявності механічних пошкоджень;
 7. у разі ремонту та монтажу, модифікації кондиціонера сторонніми особами;
 8. форс-мажорні дії, умисні або необережні дії споживача або третіх осіб.

Гарантійний термін:

 • монтаж кондиціонерів – 36* місяців;
 • ремонт кондиціонерів – від 2 тижнів до 6 місяців;
 • зимовий набір – 24 місяці;
 • сервісне обслуговування – від 2 до 6 місяців;
 • гарантія на кондиціонери – від 12 до 60 ** місяців;

* – якщо кондиціонер був придбаний у нас, то гарантія на установку становить 36 місяців, а якщо куплений у сторонніх продавців, то гарантія на установку становить 12 місяців. **– при проведенні сервісного обслуговування відповідно до вимог виробника;

Виробники