Сервісний центр кліматичної техніки у Києві та області

Знижки до 20%
на підготовку кондиціонера
до сезону
підготуй кондиціонер
чистка від 499 грн
мийка від 799 грн
Монтаж кондиціонера від 2500 грн
При замовленні кондиціонера у нас

Головна

Про компанію

«Камелот-Сервіс» – ми працюємо для Вас «Камелот Сервіс» – відмінне рішення для тих, хто потребує висококваліфікованого ремонту, обслуговування, монтажу кліматичного обладнання. Наша компанія працює на ринку послуг більше 10 років. За цей час ми обслужили кілька тисяч одиниць кліматичних технологій, придбали перевірених партнерів для співпраці. Пам'ятати! Очищення кондиціонера дуже важливо! Ось ілюстративний приклад: Перед чищенням: [посилання галереї="немає" size="medium" ids="569,568"] Після чищення: [розмір галереї="середній" link="none" ids="573,574"]

Прибирання від 499 грн!

Які послуги ми пропонуємо: У компанії працюють висококваліфіковані фахівці. Вони виконують роботу якісно, з мінімальними витратами, якраз вчасно. Наші майстри допоможуть:

  • встановити кондиціонери;
  • ремонт пристрою кліматичного типу;
  • очистити обладнання від засмічень.

Крім того, в асортименті нашої компанії представлені кращі моделі кліматичного обладнання для його продажу. При необхідності консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір. Фінансовий аспект: Вартість очищення кондиціонерів нашими фахівцями залежить від:

  • тип поставленого завдання;
  • обсяг послуг;
  • час виконання замовлення.

Розраховується вона в індивідуальному порядку. Ціни на обладнання HVAC вказані в каталозі. Зв'яжіться зі своїм менеджером, щоб дізнатися більше. Залиште заявку на сайті Камелот-Сервіс. Отримайте якісні послуги.

Наш інтернет-магазин

gradus-plus.com.ua Радимо вам відвідати наш інтернет-магазин Gradus-Plus, де ви можете купити кондиціонер та інше кліматичне обладнання за вигідними цінами, яке ми встановимо у вашому будинку або офісі, на дачі або в будь-якому іншому приміщенні. Подарункові сертифікати на роботу та обладнання дадуть можливість зробити незабутній подарунок своїм рідним, близьким, знайомим. І пам'ятайте, що компанія «Камелот-сервіс», подарує вам відмінний комфорт!

Виробники