Сервісний центр кліматичної техніки у Києві та області

Знижки до 20%
на підготовку кондиціонера
до сезону
підготуй кондиціонер
чистка від 499 грн
мийка від 799 грн
Монтаж кондиціонера від 2500 грн
При замовленні кондиціонера у нас

Відгуки

 1. Андрій

  Дякуємо за встановлення зимового комплекту! Тепер опалюємо взимку магазин швидко та дешево, економія електрики у 3,5 разів виходила.
  Окупився за місяць.
  Раджу знайомим власникам МАФів, як чудове вирішення проблеми опалення!

 2. Микола

  Дякую Камелот Сервісу за кондиціонер! Щороку обслуговував, але виявилося, що неправильно. Зателефонувала дівчина, запропонувала чищення по акції та 100г фреону безкоштовно. Погодився, т.к. вже погано холодить. Приїхали майстри і показали, як мені його “чистили”… (фотки, до речі з мого кондиціонера). Після чищення став холодити як новий, навіть заправляти не довелося.

 3. Ігор

  Хлопці робили чищення сусідам. Попросив подивитися мій кондиціонер LG, тому що інша компанія сказала, що згорів компресор, а його заміною вони не займаються. Прийшли, 10 хвилин та вуаля! Кондиціонер запрацював. В результаті мені це обійшлося у 350 грн із новим конденсатором, замість нового кондиціонера (11000грн).
  Раджу як професіоналів своєї справи!

 4. Павло лях

  Замовив у хлопців кондиціонер із монтажем.
  Приїхали на обумовлений час, зробили за 2,5 години. Сміття та бруд після монтажу прибрали так, ніби нічого не бурили. Молодці рідко зустрінеш такий сервіс.
  Раджу всім, особливо тим, у кого ремонт уже зроблено.

 5. Ірина

  На роботу замовляли кондиціонер Gree. Діти підказали оптимальний варіант для офісного приміщення. Заздалегідь були всі нюанси обговорені, тому проблем жодних не виникло. Монтажна служба прибула у вказаний час, робота була виконана якісно. Менеджер Денис завжди був на зв’язку, постійно контролював усі питання. Дякую

 6. Лариса Мартиненко

  Після невдалого досвіду замовити кондей в іншій компанії за рекомендацією знайомих (тричі домовлялися про доставку – і три рази ніхто не приїжджав і не передзвонювали), шукала потрібну модель в інтернеті та випадково потрапила на Камелот-сервіс. зателефонувала дізнатися ціну – вона мені здалася дорогою, хоча сайт виглядав пристойно. але в інеті були пропозиції дешевші. менеджер передзвонив та запропонував знижку. Так як менеджер Олександр був дуже чемний і ненав’язливий, я зробила замовлення у них і не пошкодувала. якби знала, що буде настільки чітко – то замовила б і без знижки. за відсутність голівника можна і трохи переплатити. сподобалося, що передзвонював все уточнював, доставили у призначений час, коли мені було зручно з роботи відпроситись. монтажники інтелігентні, без зайвої балаканини – все акуратно зробили та прибрали сміття. працювали професійно. при чому в процесі виявилося, що магістральна труба і кабель (мені цю справу проклали ще під час ремонту квартири) були пошкоджені рік тому тими, хто склив балкон. Приїжджати ще раз не довелося – у хлопців весь інструмент у наявності для будь-якої ситуації.
  Висновок: на мій досвід співпраці – той рідкісний випадок, коли можна сміливо рекомендувати знайомим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Виробники