Сервісний центр кліматичної техніки у Києві та області

Знижки до 20%
на підготовку кондиціонера
до сезону
підготуй кондиціонер
чистка від 499 грн
мийка від 799 грн
Монтаж кондиціонера від 2500 грн
При замовленні кондиціонера у нас

Чому шумить кондиціонер?

Ваш кондиціонер почав шуміти? Вам не комфортно? Бажано усунути цю проблему з появою перших ознак підвищеного шуму, щоб уникнути більш дорогої поломки.

У більшості випадків кондиціонер шумить через несправності, які необхідно негайно усунути, викликавши майстра з ремонту кондиціонерів.

Причини шуму в зовнішньому блоці кондиціонера

І якщо ви встановили, що саме шумить на зовнішньому кондиціонері, вам потрібно буде перевірити труби для обв’язування компресора. Для цієї процедури необхідно відкрити зовнішній блок кондиціонера або більш надійно – викликати майстра з ремонту кондиціонерів, який поставить правильний діагноз і виправить проблему.

Щоб усунути причини гучної роботи кондиціонера, необхідно визначити джерело шуму. Причини можуть бути і найрізноманітнішими – це і слабка фіксація трубок компресорної обв’язки, і пошкодження вентилятора, і неправильна установка, і знос підшипників двигуна вентилятора, і потрапляння сторонніх предметів в зовнішній блок. Всі ці проблеми добре діагностуються і усуваються досвідченими майстрами.

Але заводський прорахунок дешевих моделей, які видають підвищений шум, не кожен майстер усуне. Дуже часто доводиться додатково «допрацьовувати» кондиціонер: склеювання ізоляції вібро, установка шумоізоляційного корпусу кондиціонера, корекція обв’язки компресора або зміцнення з’єднань корпусу кондиціонера.

А якщо кондиціонер видає багато шуму і після обслуговування необхідно пред’являти претензії виробнику або безпосередньо продавцю.

З усіх питань щодо прокладання фреономагістралей та встановлення кліматичного обладнання звертайтеся до компанії Камелот-сервіс: м. Київ, Зої Гайдай, 12/10. Телефон (096) 192-53-80.

Всі консультації безкоштовні!

Виробники